Previous
Previous Product Image

Relaxil x30 tablet

L 1,850.00
Next

Vertigo x30 tablet

L 1,870.00
Next Product Image

Neurovital forte x30 tablet

L 2,860.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neurovital Forte është një suplement ushqimor që përmban aminoacide, vitamina, magnez dhe gingko biloba. Ky suplement rrit performancën mendore dhe përqendrimin, gjithashtu ndihmon në përmirësimin e kujtesës. Magnezi dhe niacina kontribuojnë në funksionin normal psikologjik, reduktimin e lodhjes dhe lodhjes dhe një funksion normal të sistemit nervor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neurovital forte x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?