Previous
Previous Product Image

Reumil Plus x20 tablet

L 2,030.00
Next

Babytol DHA Omega x30 capsule

L 1,950.00
Next Product Image

Salvia Gjethe Moringa Pluhur 45g

Original price was: L 550.00.Current price is: L 500.00.

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Salvia Gjethe Moringa Pluhur 45g

Përshkrimi i produktit:

Salvia Gjethe Moringa Pluhur është një suplement natyral i prodhuar nga gjethet e bimës Moringa oleifera. Ky pluhur është i pasur me vlera ushqyese dhe përbërës të dobishëm që ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm. Moringa është e njohur për përmbajtjen e saj të lartë të proteinave, vitaminave, mineraleve dhe antioksidantëve, duke e bërë atë një shtesë të fuqishme për dietën tuaj të përditshme.

Karakteristikat:

I pasur me ushqyes: Përmban vitamina (A, C, E, K), minerale (kalcium, magnez, hekur), proteina dhe fibra.
Antioksidant i fuqishëm: Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe dëmet e radikalëve të lirë.
Përmirëson energjinë dhe vitalitetin: Ndihmon në rritjen e nivelit të energjisë dhe përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm.
Mbështet sistemin imunitar: Forcon sistemin imunitar dhe ndihmon në parandalimin e sëmundjeve.
Lehtë për t’u përdorur: Mund të shtohet në smoothie, lëngje, supa, sallata ose ushqime të tjera për të përfituar nga vlerat e saj ushqyese.
Përdorimi:

Shtoni 1-2 lugë çaji (rreth 2-4 gram) Salvia Gjethe Moringa Pluhur në smoothie, lëngje, ujë, çaj, supa, sallata ose ushqime të tjera të preferuara. Për rezultate optimale, përdorni rregullisht si pjesë e një diete të balancuar dhe të shëndetshme.

Kujdes:

Mbajeni në një vend të thatë dhe të freskët, larg nga drita direkte e diellit. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Konsultohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, ose keni ndonjë gjendje mjekësore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salvia Gjethe Moringa Pluhur 45g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?