Previous
Previous Product Image

Osteoaid x 30 caps Superfood

L3,500.00
Next

Osteocare Vitabiotics x 30 tab

L1,200.00
Next Product Image

Regenovex Activflex x 30 soft gel caps

L2,970.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Regenovex Actiflex është një suplement ushqimor që kombinon vajin Bionovex, Acidin Hialuronik, Vitaminën C dhe D. Është ideal për personat me jetë active dhe jetë sportive. Vaji Bionovex vjen nga midhjet e gjelbërta të Zelandës së Re dhe përmban ETA (acid eikosatetraenoik), një acid yndyror Omega-3. Acidi hialuronik (HA) prodhohet natyrshëm në trup dhe gjendet në kërce, tendina dhe ligamente. Vitamina C kontribuon në formimin e kolagjenit për funksionimin normal të kockave. Vitamina D kontribuon në funksionimin e sistemit imunitar dhe mirëmbëjtjen e kockave dhe muskujve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Regenovex Activflex x 30 soft gel caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?