Previous
Previous Product Image

Chelamag B6 +D3 x 30 caps

L1,890.00
Next

Osteocare Vitabiotics x 30 tab

L1,200.00
Next Product Image

Jalu- D Plus x 30 tab

L3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Jalu-D është një suplement ushqimor me vitaminë D dhe acid hialuronik për të mbështetur shëndetin e kockave dhe muskujve. Vitamina D kontribuon në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve normalë. Ai gjithashtu mbështet funksionin normal të sistemit imunitar, ndarjen normale të qelizave dhe funksionin normal të muskujve. Acidi hialuronik promovon mirëqenien e kockave dhe kërceve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jalu- D Plus x 30 tab”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?