Previous
Previous Product Image

Lysobact Complete Spray 30ml

Original price was: L 588.00.Current price is: L 550.00.
Next

Tylol 500mg x20 tablet

L 74.00
Next Product Image

Propolis 20 % Drops 15 ml

L 500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Hidhni 10 deri në 15 pika në një kub sheqeri ose lugë çaji me mjaltë, tri herë në ditë dhe shkrini ngadalë në gojë. Gjithashtu, mund të përdoret i holluar nëse 10 deri në 15 pika përzihen me një sasi të vogël uji për të shpëlarë zgavrën e gojës, tre herë në ditë.

Mase paraprake:

Doza e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet. Suplementi ushqimor nuk duhet të përdoret si zëvendësim për një ushqim të ndryshëm. Pikat PROPOLIS nuk duhet të përdoren nga persona alergjikë ndaj propolisit. Para përdorimit të pikave PROPOLIS 10% dhe pikave PROPOLIS 20% që përmbajnë etanol, gratë shtatzëna dhe ato në gji duhet të konsultohen me mjekun.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Propolis 20 % Drops 15 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?