Previous
Previous Product Image

Sterimar Nasal Spray Hygiene Baby 50ml

L 920.00
Next

Propolis 20 % Drops 15 ml

L 500.00
Next Product Image

Lysobact Complete Spray 30ml

Original price was: L 588.00.Current price is: L 550.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

  • Trajtimin lokal të sëmundjeve akute inflamatore të mukozës së gojës dhe fytit, të tilla si gingiviti (sëmundje e mishit të dhëmbëve), stomatiti (inflamacion i mukozës së gojës) dhe aftet (pllaka të vogla në mukozën e gojës);
  • Si mjekim ndihmës lokal në rastin e dhimbjeve, irritimeve dhe inflamacioneve të fytit dhe faringut;
  • Në bazë të rekomandimit të mjekut, para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike (bajame, fyt), si dhe në rastin e lëndimeve ose abscesit, dhe pas heqjes së dhëmbit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lysobact Complete Spray 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?