Previous
Previous Product Image

Neutrogena Retinol Boost Cream 50ml

L3,500.00
Next

Avene Lait Enfant SPF 50+ 250ml

L3,400.00
Next Product Image

Neutrogena Hydro Boost Micellar 400ml

L1,150.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Hydro Boost Micellar është një ujë micellar i pasuruar me Acid Hialuronik, i dizajnuar për të pastruar dhe hidratuar lëkurën në një veprim të vetëm. Ky produkt është i përshtatshëm për të hequr grimcat, nga lëkura pa nevojë për larje të mëtejshme.

Formulimi i pasur me Acid Hyaluronic ndihmon në mbajtjen e hidratimit në lëkurë, duke e bërë atë të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar.

Neutrogena Hydro Boost Micellar është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës dhe mund të përdoret për përditshmëri për të mbajtur lëkurën e pastër dhe të hidratuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Hydro Boost Micellar 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping