Previous
Previous Product Image

Doppel Herz Vitamine C direct 500mg x 20

L1,200.00
Next

Nutriflog x30 tablets

L3,120.00
Next Product Image

Doppel Herz Omega-3 800 x 120

L1,650.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Doppel Herz Omega-3 800 është një suplement ushqimor që përmban acid eikozapentaenoik (EPA) dhe acid dokozahexaenoik (DHA), dy acide yndyrore omega-3 të rëndësishme për shëndetin e zemrës, trurit dhe sistemit nervor. Kjo formulë përmban 800 mg omega-3 në secilën kapsulë.

Karakteristikat kryesore të Doppel Herz Omega-3 800 janë:

Ofron një dozë të lartë të acideve yndyrore omega-3 EPA dhe DHA
Ndihmon në mbështetjen e shëndetit të zemrës, trurit dhe sistemit nervor
Mund të ndihmojë në rritjen e nivelit të kolesterolit të mirë (HDL) dhe në zvogëlimin e nivelit të kolesterolit të keq (LDL)
Përdoret për të mbajtur nivelin e mjaftueshëm të omega-3 në organizëm
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të shtojnë nivelin e tyre të omega-3 në dietën e tyre për të përfituar nga përfitimet shëndetësore që ofrojnë. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doppel Herz Omega-3 800 x 120”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping