Previous
Previous Product Image

Doppel Herz B Kompleks x 45 tablets

L1,200.00
Next

Tanflex x 24 Lozenges

Original price was: L1,000.00.Current price is: L500.00.
Next Product Image

Webber Naturals Mg Citrate 150mg x 60 Capsules

L1,250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Webber Naturals Mg Citrate 150mg është një suplement ushqimor që përmban magnez (magnesium) në formën e citratit të magnezit. Magnezi është një mineral i rëndësishëm për shëndetin e përgjithshëm të trupit, duke luajtur një rol kyç në funksionimin e muskujve, zemrës, dhe sistemit nervor.

Karakteristikat kryesore të ëebber Naturals Mg Citrate 150mg janë:

Ofron 150mg magnez në formën e citratit të magnezit
Ndihmon në mbështetjen e shëndetit të muskujve, zemrës, dhe sistemit nervor
Mund të ndihmojë në rregullimin e presionit të gjakut dhe nivelit të sheqerit në gjak
Përdoret për të mbajtur nivelin e mjaftueshëm të magnezit në organizëm
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kanë nevojë për shtimin e magnezit në dietën e tyre për të përfituar nga përfitimet shëndetësore që ofron kjo substancë. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Webber Naturals Mg Citrate 150mg x 60 Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping