Previous
Previous Product Image

Doppel Herz Vitamine D3 2000 IU x 50 tablets

L1,200.00
Next

Doppel Herz Omega-3 800 x 120

L1,650.00
Next Product Image

Doppel Herz Vitamine C direct 500mg x 20

L1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Doppel Herz Vitamine C Direct 500mg është një suplement ushqimor në formë të tabletave që përmban vitaminë C në dozën e 500mg për tabletë. Vitaminë C është e njohur për rolit e saj si antioksidant dhe për mbështetjen e sistemit imunitar.

Karakteristikat kryesore të Doppel Herz Vitamine C Direct janë:

Përbërës natyralë që përmbajnë vitaminë C në dozën e nevojshme për ditë
Mund të ndihmojë në mbështetjen e sistemit imunitar
Formulë e lehtë për t’u përdorur, tabletat mund të konsumohen pa ujë
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të sigurojnë një shtesë të mjaftueshme të vitaminës C në dietën e tyre. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doppel Herz Vitamine C direct 500mg x 20”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping