Previous
Previous Product Image

ESI Ginseng Plus Pocket drinks x 16

L1,280.00
Next

Doppel Herz Vitamine B12 400 x 30 tablets

L1,200.00
Next Product Image

Moller’s Omega-3 x 36

L2,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Moller’s Omega-3 është një suplement ushqimor që përmban acid eikozapentaenoik (EPA) dhe acid dokozahexaenoik (DHA), dy acide yndyrore omega-3 të rëndësishme për shëndetin e zemrës, trurit dhe sistemit nervor. Ky produkt është i përftueshëm për shëndetin e përgjithshëm të organizmit, sidomos për funksionimin e mirë të zemrës dhe për mbrojtjen e sistemit nervor.

Karakteristikat kryesore të Moller’s Omega-3 janë:

Përbërës natyralë që përmbajnë EPA dhe DHA omega-3
Mund të ndihmojë në mbrojtjen e zemrës, trurit dhe sistemit nervor
Formulë e lehtë për t’u konsumuar, zakonisht në formë të lëngshme ose kapusula
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të shtojnë nivelin e tyre të omega-3 dhe të përfitojnë nga përfitimet shëndetësore që ofrojnë. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Moller’s Omega-3 x 36”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping