Previous
Previous Product Image

Dynamogen x 20 ampoules

L1,151.00
Next

Tanflex x 24 Lozenges

Original price was: L1,000.00.Current price is: L500.00.
Next Product Image

Influtux 150ml

Original price was: L1,100.00.Current price is: L1,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Influtux është një ilaç që shpërndahet në formën e një lëngu për trajtimin e simptomave të ndryshme të një infeksioni të ndryshëm viral të traktit të sipërm të frymëmarrjes. Përmban një kombinim të përbërësve aktivë që janë të dizajnuar për të lehtësuar simptomat si kollë, skuqje e fytit, dhe rrjedhje nazale.

Karakteristikat kryesore të Influtux janë:

Përdoret për trajtimin e simptomave të një infeksioni viral të traktit të sipërm të frymëmarrjes
Mund të ndihmojë në zvogëlimin e kollës, skuqjes së fytit dhe rrjedhjes nazale
Formulë e lehtë për t’u përdorur, zakonisht në formën e një lëngu për të përdorur oralisht
Kjo është një zgjedhje e zakonshme për trajtimin e simptomave të ftohjes së zakonshme ose të gripit. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e Influtux, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Influtux 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping