Previous
Previous Product Image

ESI Garcinia Cambogia 1000mg x60 compresse

Original price was: L 2,150.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Webber Naturals Biotine 1000mcg

L 2,500.00
Next Product Image

Natural Factors Vitamine E 400 IU x90 softgel

Original price was: L 2,600.00.Current price is: L 2,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Natural Factors Vitamin E 400 IU është një suplement ushqimor i pasur me vitaminë E, një antioksidant i rëndësishëm për shëndetin e përgjithshëm të trupit. Kjo formulë përmban 400 IU (njësia ndërmjetësare e njësisë ndërkombëtare) të vitaminës E në formën e softgels, të cilat janë të lehta për t’u konsumuar dhe për t’u shpërndarë në trup.

Karakteristikat kryesore të Natural Factors Vitamin E 400 IU janë:

Ofron një dozë të lartë të vitaminës E, një antioksidant i fuqishëm
Mund të ndihmojë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi i radikaleve të lira
Softgels e lehtë për t’u konsumuar
Paketë e përshtatshme për përdorim të përditshëm
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të shtojnë nivelin e tyre të vitaminës E dhe të përfitojnë nga përfitimet shëndetësore që ajo ofron. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Natural Factors Vitamine E 400 IU x90 softgel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?