Previous
Previous Product Image

ESI Noglic x30 tablet

L 970.00
Next

ESI Garcinia Cambogia 1000mg x60 compresse

Original price was: L 2,150.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Now Krill Oil 500mg x60 softgel

Original price was: L 3,650.00.Current price is: L 3,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Now Krill Oil është një suplement ushqimor i pasur me acid eikozapentaenoik (EPA) dhe acid dokozahexaenoik (DHA), të cilat janë dy acide yndyrore omega-3 të rëndësishme për shëndetin e zemrës, trurit dhe sistemit nervor. Kjo formulë përmban gjithashtu astaksantinë, një antioksidant fuqishëm që mund të ndihmojë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi i radikaleve të lira.

Karakteristikat kryesore të Noë Krill Oil janë:

Burim i pasur i EPA dhe DHA omega-3, të cilat mund të mbështesin shëndetin e zemrës dhe trurit
Përbërës natyralë që përmbajnë astaksantinë, një antioksidant fuqishëm
Mund të ndihmojë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi i radikaleve të lira
Softgels e lehtë për t’u konsumuar
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të shtojnë nivelin e tyre të omega-3 dhe të përfitojnë nga përfitimet shëndetësore që ofrojnë. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Now Krill Oil 500mg x60 softgel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?