Previous
Previous Product Image

Webber Naturals Zinc Citrate 50mg x180 tablet

Original price was: L 2,180.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Now Krill Oil 500mg x60 softgel

Original price was: L 3,650.00.Current price is: L 3,500.00.
Next Product Image

ESI Noglic x30 tablet

L 970.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

ESI Noglic është një suplement ushqimor i dizajnuar për të mbështetur shëndetin e zemrës dhe të gjakut. Kjo formulë përmban një kombinim të veçantë të përbërësve të cilët mund të ndihmojnë në rregullimin e tensionit të gjakut dhe në mbështetjen e funksionimit të shëndetshëm të zemrës.

Karakteristikat kryesore të ESI Noglic janë:

Mbështet shëndetin e zemrës dhe të gjakut
Përbërës natyralë të cilët mund të ndihmojnë në rregullimin e tensionit të gjakut
Mund të përdoret si pjesë e një programi të shëndetshëm ushqimor dhe të aktivitetit fizik
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të mbajnë nën kontroll tensionin e gjakut dhe të mbështesin shëndetin e zemrës së tyre në mënyrë natyrale. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ESI Noglic x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?