Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Eau Micellaire 50ml

L300.00
Next

Neutrogena Bright Boost Crema Gel 50ml

L2,700.00
Next Product Image

Apivita Gentle Daily Shampoo 75ml

L300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Apivita Gentle Daily Shampoo është një shampo e butë, e përshtatshme për përdorim të përditshëm për të pastruar dhe kujdesur për lëkurën dhe flokët. Formulimi i saj i pasur me mjaltë dhe aloe vera ndihmon në pastrimin e ëmbël të flokëve, duke i lënë ata të butë dhe të lehtë për tu menaxhuar.

Kjo shampo është e përshtatshme për të gjitha tipet e flokëve, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme. Përmban ekstrakte bimore të cilat ndihmojnë në rregullimin e prodhimit të yndyrës së lëkurës dhe mbajtjen e lëkurës të shëndetshme dhe të hidratuar.

Paketimi prej 75ml e bën atë të përshtatshme për udhëtime dhe udhëtime të shkurtra, duke ofruar një zgjidhje të përshtatshme për pastrimin e flokëve në rruge. Apivita Gentle Daily Shampoo është një zgjedhje e mirë për ata që kërkojnë një shampo të butë dhe të efektshme për përdorim të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Gentle Daily Shampoo 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping