Previous
Previous Product Image

Rilastil Sun Baby Velvet Body Lotion

L4,500.00
Next

Felce Azzurra Talco Classico 220g

L300.00
Next Product Image

ProBalans Baby 10ml

L990.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Probalans Baby është një lloj probiotiku i përshtatur specifikisht për foshnjat dhe të vegjlit. Kjo formulë përmban shtamet e veçanta të baktereve të mira që ndihmojnë në rregullimin e florës së zorrëve tek fëmijët. Këto probiotikë janë të rëndësishëm për shëndetin e zorrëve dhe sistemit imunitar të fëmijëve, duke ndihmuar në mbrojtjen nga infeksionet dhe duke përmirësuar procesin e tretjes.

Probalans Baby mund të përdoret në situata të veçanta si pas trajtimit me antibiotikë, në rast të problemeve me zorrët si diareja, ose thjesht për të mbajtur një gjendje të shëndetshme të zorrëve tek fëmijët. Përpara se të përdorni këtë produkt, është gjithmonë e mirë të konsultoheni me një pediatër për rekomandime specifike për fëmijën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ProBalans Baby 10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?