Previous
Previous Product Image

Neutrogena Blackhead Eleminating Scrub 150ml

L 1,200.00
Next

Bionike Shine On 3

Original price was: L 1,600.00.Current price is: L 1,500.00.
Next Product Image

Bionike Shine On 4

L 1,600.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bionike Shine On 4 është një bojë për flokë të cilën prodhuesi e përshkruan si një zgjidhje për të dhënë një ngjyrë të ndritshme dhe tërheqëse flokëve tuaj. Kjo bojë mund të ofrojë një efekt ndriçues dhe bluarjeje, duke i lënë flokët me një pamje të shëndetshme dhe tërheqëse. Si me çdo bojë për flokë, është e rëndësishme të ndiqni udhëzimet e përdorimit të prodhuesit për të arritur rezultate të mira dhe për të minimizuar rrezikun e dëmtimit të flokëve. Për më shumë informacion, rekomandohet të konsultoheni me faqen zyrtare të markës ose të pyesni një profesional të kujdesit për flokët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bionike Shine On 4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?