Previous
Previous Product Image

Vichy Liftactiv Supreme 50ml

L5,300.00
Next

Pure Vazeline 100g

L200.00
Next Product Image

Sudocrem 250g

L1,250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Sudocrem është një krem ​​i njohur për kujdesin e lëkurës, i cili është i përdorur gjerësisht për trajtimin e ndryshme probleme të lëkurës, duke përfshirë dermatitin e pelës, skuqjen e lëkurës, dermatitin e pelës së foshnjës, dermën e foshnjëve, djegiet e lehta diellore, dermatitin e pelenave, dhimbjet e lehta të muskujve dhe shumë të tjera.

Sudocrem ka një formulë të pasur me përbërës aktivë që kanë veti të qetësojnë, të mbrojnë dhe të shërojnë lëkurën. Ky krem është i shkëlqyeshëm për trajtimin e skuqjeve dhe irritimeve të lëkurës, duke ndihmuar në rikthimin e një pamjeje të shëndetshme dhe tërheqëse të lëkurës.

Paketa e madhësisë 250g e Sudocrem është ideale për përdorim në shtëpi dhe ofron një zgjidhje efektive dhe ekonomike për kujdesin e lëkurës. Sudocrem është një zgjedhje e shkëlqyer për të mbrojtur dhe trajtuar lëkurën në mënyrë të shpejtë dhe të efektshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sudocrem 250g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping