Previous
Previous Product Image

Uriage Cleansing Oil 500ml

L 2,500.00
Next

Mustela Cleaning Gel Bebe Hair Body 200ml

Original price was: L 2,120.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Mustela Vitamin Barrier Cream 100ml

L 850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kremi 1 2 3 Vitamin Barrier kujdeset plotësisht për zonën intime të foshnjës dhe/ose të porsalindurve pas çdo ndërrimi të pelenave. Kremi lehtëson shqetësimet dhe parehatinë që në aplikimin e parë duke qetësuar menjëherë lëkurën e irrituar.  Parandalon skuqjen në çdo ndërrim të pelenës.  Riparon shtresën mbrojtëse të lëkurës së foshnjës me një efekt afatgjatë. Kremi është i lehtë për tu aplikuar dhe për tu pastruar.  Ky krem ​​përmban 98% përbërës me origjinë natyrale dhe përfiton nga kompleksi i përbërësve aktivë të patentuar, i cili garanton efikasitetin e tij të trefishtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mustela Vitamin Barrier Cream 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?