Previous
Previous Product Image

Davines Energizing Shampoo

Original price was: L2,180.00.Current price is: L2,000.00.
Next

Davines Nourishing Mask 250ml

L4,360.00
Next Product Image

Davines OI Hair Butter 250ml

L3,320.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Davines OI Hair Butter është një produkt i pasuruar me vajra të pasuruar dhe ekstrakte bimore që është i dizajnuar për të dhënë një hidratim të thellë dhe për të ndihmuar në rikthimin e shkëlqimit të flokëve të thatë dhe të dëmtuar. Ky produkt përmban një kombinim të vajit të ullirit, vajit të roucou dhe ekstrakteve të jojobas, të cilat janë të njohura për vetitë e tyre të lagështirësimit dhe të zbutjes së flokëve. Formulimi i këtij produkti është i pasuruar me antioksidantë dhe komplekse që forcojnë dhe e bëjnë flokun më të qëndrueshëm ndaj dëmtimeve. Përdoret pas shampos, aplikohet në flokët e lagur dhe lëshohet të veçojë për disa minuta për të lejuar përbërësit aktivë të veprojnë, pastaj lahet me ujë të vakët. Pas përdorimit, flokët do të ndjehen të buta, të lehta dhe të lemuara, duke e bërë atë të përshtatshme për përdorim periodik për të mbajtur flokët e shëndetshme dhe të lëmuara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines OI Hair Butter 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?