Previous
Previous Product Image

Davines Love Curl Shampoo 250ml

L 1,970.00
Next

Davines OI Hair Butter 250ml

L 3,320.00
Next Product Image

Davines Energizing Shampoo 250ml

Original price was: L 2,180.00.Current price is: L 2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Davines Energizing Shampoo është një shampo stimuluese e dizajnuar për të rritur energjinë dhe forcatimin e flokëve të dobët dhe të ëmbla. Formulimi i këtij shampos përmban ekstrakte bimore dhe komplekse që stimulojnë rrjedhjen e gjakut në rrenjët e flokëve, duke ndihmuar në rritjen e tyre dhe në parandalimin e rënies së tyre. Ky produkt gjithashtu përmban vitamina dhe minerale që ndihmojnë në forcimin e fijeve të flokëve dhe në rritjen e elasticitetit të tyre, duke i lënë ata të dukshëm më të shëndetshëm dhe më të fortë. Përdoret si një shampo e zakonshme, aplikohet në flokët e lagur dhe lëshohet të veçojë për disa minuta për të lejuar përbërësit aktivë të veprojnë, pastaj lahet me ujë të vakët. Pas përdorimit, flokët do të ndjehen të buta, të lehta dhe të lemuara, gati për t’u formuar në loka të bukura dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Energizing Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?