Previous
Previous Product Image

Vichy Liftactiv Supreme 50ml

L5,300.00
Next

Davines Love Curl Shampoo 250ml

L1,970.00
Next Product Image

Davines Love Curl Conditioner 250ml

L2,280.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Davines Love Curl Conditioner është një balsam i pasuruar me ekstrakte natyrale që është i dizajnuar për të përmirësuar dhe për të definuar bukurinë e kacafytës. Ky balsam përmban ekstrakte të vajit të ullirit dhe jojobas që ndihmojnë në mbajtjen e hidratimit të lëkurës dhe në zbutjen e kacafytës së thatë dhe të dobët. Formulimi i këtij balsami gjithashtu përmban proteina që ndihmojnë në forcatimin e fijeve të flokëve dhe në rritjen e elasticitetit të tyre, duke i lënë ata të dukshëm më të shëndetshëm dhe më të fortë. Përdoret pas shampos, aplikohet në flokët e lagur dhe lëshohet të veçojë për disa minuta për të lejuar përbërësit aktivë të veprojnë, pastaj lahet me ujë të vakët. Pas përdorimit, flokët do të ndjehen të buta, të lehta dhe të lemuara, gati për t’u formuar në loka të bukura dhe të definuara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Love Curl Conditioner 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping