Previous
Previous Product Image

Seven Days Deo Roll On 50ml

L 1,850.00
Next

Nivea Deodorant 150ml

L 300.00
Next Product Image

Louis Widmer Deo Roll On 50ml

L 2,100.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Louis Widmer Deo Roll On 50ml është një deodorant efektiv që ofron mbrojtje të gjatë kundër djersitjes dhe aromave të pakëndshme. Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme, ky deodorant është pa alkool dhe pa parabenë, duke siguruar një mbrojtje të butë dhe të sigurt. Me një formulë hipoalergjike dhe përbërës antibakterialë, Louis Widmer Deo Roll On mban lëkurën të freskët dhe të thatë gjatë gjithë ditës. Ideal për përdorim të përditshëm për të ndihmuar në ruajtjen e higjienës personale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Louis Widmer Deo Roll On 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?