Previous
Previous Product Image

Vichy Deodorant Spray 125ml

L 1,830.00
Next

Vichy MineralBlend 03 30ml

L 3,700.00
Next Product Image

Vichy Shampoo Anti-Dandruff 390ml

L 3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vichy Shampoo Anti-Dandruff është një shampo e veçantë për trajtimin e zbokthit dhe për parandalimin e rikthimit të tij. Formulimi i kësaj shampoje përmban komplekse aktive që ndihmojnë në reduktimin e zbokthit, në pastrimin e lëkurës së kokës dhe në mbrojtjen e saj nga irritimet. Ky produkt është i pasuruar me ingredientë që ndihmojnë në rregullimin e produksionit të yndyrës në lëkurë dhe që e lënë lëkurën dhe flokët të ndjehen të freskët dhe të pastër. Përdoret si një shampo e zakonshme, aplikohet në flokët e lagur, masazhohet për disa minuta dhe pastaj lahet me ujë të vakët. Për rezultate më të mira, përdoret rregullisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Shampoo Anti-Dandruff 390ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?