Previous
Previous Product Image

Vichy Shampoo Anti-Dandruff 390ml

L 3,000.00
Next

Vichy Liftactiv Supreme 50ml

L 5,300.00
Next Product Image

Vichy MineralBlend 03 30ml

L 3,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vichy MineralBlend 03 është një fondacion i lehtë dhe i shkëlqyeshëm, i pasuruar me minerale që i japin lëkurës një pamje të shkëlqyer dhe të shëndetshme. Ky fondacion përmban komplekse që rregullojnë dhe mbrojnë lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet të freskët dhe të lëmuar gjatë gjithë ditës. Formulimi i këtij fondacioni është i lehtë dhe i shkëlqyeshëm, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Përdoret pas aplikimit të një kremi hidratues, duke e aplikuar në fytyrë dhe qafë me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë. Përdorimi i MineralBlend 03 mund të ndihmojë në përmirësimin e dukjes së lëkurës dhe në ofrimin e një pamjeje të shëndetshme dhe tërheqëse.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy MineralBlend 03 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?