Previous
Previous Product Image

Rilastil Stretch Marks 200ml

L 5,500.00
Next

Rilastil Sun System Water Touch Color Fluid SPF 50+ 50ml

L 3,210.00
Next Product Image

Rilastil Compact Cream SPF 50+

Original price was: L 3,490.00.Current price is: L 3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Compact Cream 50+ është një krem për mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e rrezeve të diellit dhe për të luftuar shenjat e plakjes në lëkurë. Formuluar me faktor mbrojtës të lartë (SPF 50+), ky krem ndihmon në parandalimin e dëmeve të diellit dhe në mbrojtjen e lëkurës nga efektet negative të rrezeve UV. Përveç kësaj, përmban edhe komplekse anti-plakje dhe antioksidantë të cilët ndihmojnë në zvogëlimin e shenjave të plakjes dhe në rritjen e elasticitetit të lëkurës. Përdoret si krem ditore për mbrojtje nga dielli, aplikohet në lëkurë para eksponimit të saj ndaj diellit dhe rihapet çdo pak orë ose pas përdorimit të ujit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Compact Cream SPF 50+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?