Previous
Previous Product Image

Avene Solaire Antiage 50+ Tinted 50ml

Original price was: L3,100.00.Current price is: L3,000.00.
Next

Frezyderm Sun Screen SPF 50+ 50ml

Original price was: L3,180.00.Current price is: L2,000.00.
Next Product Image

Avene Fluide 50+ 50ml

L2,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Fluide 50+ është një krem mbrojtës me faktor mbrojtës të lartë nga rrezet UVB/UVA, i përpunuar për të ofruar një mbrojtje efektive nga dielli dhe për të rikthyer shëndetin e lëkurës. Formulimi i pasuruar me ujë termal të Avene-s, i cili ka veti qetësuese dhe anti-irrituese, bën këtë krem të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme.

Avene Fluide 50+ ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë të absorbuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim nën makeup ose për përdorim të përditshëm. Ky krem ofron një mbrojtje efektive ndaj rrezatimit të dëmshëm të diellit, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për përdorim gjatë verës ose në ditët e diellit.

Përveç kësaj, Avene Fluide 50+ përmban një kompleks të veçantë antioksidant që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e radikalëve të lirë. Produkti vjen në një tub prej 50 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi mbrojtës, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Fluide 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping