Previous
Previous Product Image

Avene Cream SPF 30 50ml

Original price was: L2,700.00.Current price is: L2,500.00.
Next

Avene Fluide 50+ 50ml

L2,900.00
Next Product Image

Avene B-Protect 50+ 30ml

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene B-Protect 50+ është një krem mbrojtës me faktor mbrojtës të lartë nga rrezet UVB/UVA, i përpunuar për të ofruar një mbrojtje efektive nga dielli dhe për të rikthyer shëndetin e lëkurës. Formulimi i pasuruar me ujë termal të Avene-s, i cili ka veti qetësuese dhe anti-irrituese, bën këtë krem të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme.

Avene B-Protect 50+ ka një formulë unike që përmban një kompleks të veçantë antioksidant që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e radikalëve të lirë. Kjo formulë gjithashtu përmban provitaminë B5, e cila ndihmon në rikthimin e hidratimit të lëkurës dhe në forcimin e barrierës së saj natyrore.

Ky krem është i përshtatshëm për përdorim nën makeup dhe për përdorim të përditshëm, duke ofruar një mbrojtje të lartë nga rrezatimi i dëmshëm i diellit. Produkti vjen në një tub prej 30 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi mbrojtës, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene B-Protect 50+ 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?