Previous
Previous Product Image

Rilastil Sun System Stick SPF 50+8.5ml

L 1,950.00
Next

La Roche Posay Effaclar Mat 40ml

L 3,200.00
Next Product Image

Uriage Hyseac Serum 40ml

L 2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uriage Hyseac Serum është një produkt i specializuar për kujdesin e lëkurës, i cili është i përshtatur për të trajtuar lëkurën e yndyrshme dhe të përzier. Kjo formulë është e pasuruar me përbërës të veçantë që janë të përkryer për të reduktuar shkëlqimin e tepërt dhe për të zvogëluar shenjat e akneve.

Ky serum përdor teknologjinë e patentuar Helioprot-300, e cila ofron mbrojtje të fuqishme ndaj dëmtimeve të rrezikut të diellit, duke i mbrojtur qelizat e lëkurës nga ndotja dhe dëmtimi i mundshëm. Përveç kësaj, përbërësit tjerë aktivë të përfshirë në këtë serum janë acid salicilik dhe acid glikolik, të cilët kanë veti për të pastruar poret dhe për të ulur prodhimin e yndyrës së tepërt në lëkurë.

Aplikimi i Uriage Hyseac Serum është i lehtë dhe i shpejtë. Pas pastrimit të lëkurës, aplikohet një sasi e vogël serumi në fytyrë dhe shtrihet në mënyrë të përafërt. Përdorimi i rregullt i këtij produkti do të ndihmojë në zvogëlimin e shkëlqimit të tepërt të lëkurës dhe në përmirësimin e strukturës së saj.

Përmbajtja e 40ml e Uriage Hyseac Serum e bën atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorim të gjatë, duke ofruar një kujdes të vazhdueshëm për lëkurën e yndyrshme dhe të përzier. Kjo formulë e avancuar është e rekomandueshme për të gjithë ata që dëshirojnë të trajtojnë lëkurën e tyre të prekur nga aknet dhe yndyra e tepërt me një produkt cilësor dhe efektiv.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Hyseac Serum 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?