Previous
Previous Product Image

Vichy Mineral 89 50ml

L4,000.00
Next

Vichy Homme Deodorant 100ml

Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,600.00.
Next Product Image

Vichy Clinical Control 96h 50ml

L1,830.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vichy Clinical Control 96h është një deodorant i avancuar i formuluar për të ofruar mbrojtje intensive kundër djersës dhe aromës së keqe për një periudhë prej 96 orësh. Si një produkt i shkëlqyer i kujdesit personal nga Vichy, ky dezodorant është veçanërisht i përshtatur për ata që duan një zgjidhje efikase dhe të qëndrueshme për kontrollin e djersës dhe aromës së trupit.

Formulimi i Vichy Clinical Control përfshin përbërës aktivë të cilët punojnë së bashku për të absorbuar dhe për të neutralizuar djersën dhe aromën e keqe, duke e lënë lëkurën e freskët dhe të pastër për një periudhë të gjatë kohore. Gjithashtu, ky dezodorant përmban mineralë termal të Vichy, të cilat e bëjnë atë të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme dhe të ngjitshme.

Ky dezodorant ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë për t’u aplikuar, dhe nuk lë residuje të pakëndshme mbi rrobat tuaja. Përdorimi i rregullt i Vichy Clinical Control mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës nga irritimet dhe në të njëjtën kohë të sigurojë një ndjenjë të kënaqshme të freskisë gjatë gjithë ditës.

Për ta përdorur, aplikoni dezodorantin në zonën e pastruar dhe të thatë të axhës nën sqetull. Lërini të thahet për disa momente përpara se të vishni rrobat tuaja.

Në përgjithësi, Vichy Clinical Control 96h është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një dezodorant të fuqishëm dhe të qëndrueshëm për të mbrojtur lëkurën e tyre nga djersa dhe aromat e pakëndshme. Me formulën e saj efikase dhe të lehtë për t’u aplikuar, ky dezodorant është një pjesë e rëndësishme e rutinës së kujdesit personal për një ndjenjë të kënaqshme dhe të freskëtë gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Clinical Control 96h 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?