Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30ml

L 5,500.00
Next

Davines Replumping Shampoo 250ml

Original price was: L 2,180.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Davines Love Curl Hair Mask 250ml

L 2,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Maska për flokë Davines Love Curl është një produkt i shkëlqyer për të trajtuar dhe për të përmirësuar cilësinë e flokëve të kaçurrelave. Formuluar nga Davines, një markë e njohur për produkte të kujdesit të flokëve të cilësisë së lartë dhe të përbërësve të natyrshëm, kjo maskë ofron një trajtim intensiv për të përforcuar, hidratuar dhe përmirësuar strukturën e flokëve të kaçurrelave.

Përbërësit aktivë të kësaj maske përfshijnë ekstrakte të rrënjëve të aloe vera-s dhe ullirit, të cilat japin hidratim të thellë dhe freskues në lëkurën e kokës dhe flokët. Përdorimi i kësaj maske përmban një kombinim të pasur të vitaminave dhe antioksidantëve që ndihmojnë në mbrojtjen e flokëve nga dëmtimi i lëkurës dhe agjentët e tjerë të dëmshëm mjedisore.

Masës Davines Love Curl i jep flokëve një mrekullueshëm elasticitet dhe lehtësi, duke i bërë ata më të lehtë për të stili dhe për të kontrolluar. Formulimi i pasur i kësaj maske gjithashtu ndihmon në zbutjen e rrëshqitjes dhe ndjekjes së flokëve, duke e bërë atë ideale për flokët e kudrave.

Për ta përdorur, aplikoni maskën pas larjes së flokëve, duke shpërndarë një sasi të mirë të produktit nëpër gjithë gjatësinë e flokëve tuaj, fokusuar kryesisht nëpër sipërfaqen e tyre. Lërini të veprojë për disa minuta për një rezultat maksimal, pastaj lani mirë flokët për të hequr maskën. Përdorni maskën një herë ose dy herë në javë për të përfituar nga përfitimet e saj.

Në përgjithësi, Davines Love Curl Hair Mask ofron një trajtim të përmbushur dhe efikas për flokët e kudrave, duke i lënë ata të hidratuar, të fortë dhe të mahnitshëm të kontrollohen. Është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të trajtojnë dhe të mbajnë shëndetin dhe bukurinë e flokëve të tyre të kudrave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Love Curl Hair Mask 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?