Previous
Previous Product Image

Apivita Black Detox Cleansing Jelly 50ml

L700.00
Next

Cerave Retinol Serum 30ml

L2,550.00
Next Product Image

Uriage – Xemose Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream 400ml

L3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem ushqyes dhe mbrojtës, që qetëson menjëherë ndjesinë e kruajtjes dhe ofron rehati të qëndrueshme. Depërton menjëherë në hapësirat e lëkurave shumë të thata. Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastër. Përdoret për bebe, fëmijë, të rritur, fytyrë, trup.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage – Xemose Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping