Previous
Previous Product Image

Johnson’s Cotton Buds x 100

L300.00
Next

Chicco – Shampo për trup dhe flokë (0m+) 500ml

L650.00
Next Product Image

Trudi Shampoolate 250ml

L750.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Trudi Shampoolate është një kombinim i shkëlqyeshëm i shampoo dhe sapunit në një produkt të vetëm, i dizajnuar veçanërisht për të përdorur në lëkurën e delikatë të fëmijëve. Kjo formulë e butë dhe e pasuruar me ekstrakte natyrale është e përshtatshme për pastrimin dhe kujdesin e lëkurës dhe flokëve të tyre të ndjeshëm.

Trudi Shampoolate është e pasuruar me substanca të buta pa dëme dhe me pH të përshtatur për lëkurën e fëmijëve, duke e bërë atë një zgjedhje të sigurtë për përdorim të përditshëm. Kjo formulë e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës dhe flokëve është e lehtë për aplikim dhe lë pastruar lëkurën dhe flokët e tyre të buta dhe të freskëta.

Paketimi në sasi prej 250ml e bën të lehtë për përdorim të përditshëm dhe përshtatshëm për udhëtime. Trudi Shampoolate është zgjedhja e duhur për prindërit që kërkojnë një produkt të sigurtë dhe efektiv për të pastruar dhe kujdesur për lëkurën dhe flokët e tyre të fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Shampoolate 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?