Previous
Previous Product Image

Trudi Shampoolate 250ml

L750.00
Next

Trudi Pelena

L820.00
Next Product Image

Chicco – Shampo për trup dhe flokë (0m+) 500ml

L650.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Chiço Shampoo 500ml është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të pastruar dhe kujdesur për flokët e foshnjave dhe fëmijëve. Kjo formulë është e pasuruar me ekstrakte bimore të buta dhe elementë të cilët janë të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve.

Shampoo-ja është formuluar posaçërisht për të ofruar një pastrim të butë dhe të qetë, duke respektuar pH-në e lëkurës së foshnjës dhe duke e mbajtur atë të hidratuar. Përmban formulë të butë që lë flokët të lëmuar dhe të ndritshëm, duke lënë një aromë të këndshme dhe një ndjesi të freskët pas përdorimit.

Paketimi në sasi prej 500ml e bën atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe për të krijuar një rutinë të shëndetshme të larjes për fëmijët. Chiço Shampoo 500ml është një zgjedhje e shkëlqyeshme për prindërit që dëshirojnë një produkt cilësor dhe të besueshëm për të kujdesur për flokët e ndjeshme të fëmijëve të tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco – Shampo për trup dhe flokë (0m+) 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?