Previous
Previous Product Image

Chicco Talcum Powder 150g

L 500.00
Next

Avene Cream SPF 30 50ml

Original price was: L 2,700.00.Current price is: L 2,500.00.
Next Product Image

Trudi Pasta Protettiva 100ml

L 890.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Trudi Pasta Protettiva është një produkt i veçantë për kujdesin e lëkurës së ndjeshme të fëmijëve. Formuluar me kujdes dhe pasion për të mbrojtur dhe trajtuar lëkurën e tyre të ndjeshme, kjo pasta ofron një mbrojtje të përshtatshme dhe kujdes të shkëlqyeshëm për lëkurën e fëmijëve në mënyrë të natyrshme.

Përmban një përzgjedhje të kujdesshme të substancave natyrale dhe të buta, duke përfshirë elemente si kamomil, kamilicë dhe olio di mandorla (vaj arrë), të cilat janë të njohura për vetitë e tyre të qetësuese dhe mbrojtëse për lëkurën. Kjo formulë është e pasuruar me vitaminë E, e cila ndihmon në mbrojtjen dhe rikthimin e lëkurës së fëmijëve nga dëmtimet e ndryshme.

Pasta Protettiva është e dizajnuar për të ofruar një shtresë të butë dhe të qëndrueshme mbi lëkurën e tyre, duke e mbrojtur atë nga irritimet dhe faktorët e tjerë të dëmshëm të mjedisit. Kjo formulë e shkëlqyeshme është e lehtë për aplikim dhe e absorbuar lehtësisht nga lëkura, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm.

Paketimi në sasi prej 100ml e bën të lehtë për transportim dhe përdorim kurdo që nevojitet. Trudi Pasta Protettiva është zgjedhja e duhur për prindërit që duan të ofrojnë një mbrojtje të përshtatshme dhe një kujdes të shkëlqyeshëm për lëkurën e fëmijëve të tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Pasta Protettiva 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?