Previous
Previous Product Image

Johnson’s Shampoo 500ml

L450.00
Next

Trudi Shampoolate 250ml

L750.00
Next Product Image

Johnson’s Cotton Buds x 100

L300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Johnson’s Cotton Buds x 100 janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm për të kujdesur për higjienën personale të tërë familjes. Janë të përshtatshme për të përdorur për shumë qëllime të ndryshme, duke përfshirë pastrimin e veshëve, fshirjen e grimcit nga lëkura, aplikimin e kozmetikës dhe shumë më tepër.

Me qitës të përshtatshëm të pambukut në të dyja anët, ato ofrojnë një përputhje të mirë dhe një ndjesi të butë gjatë përdorimit. Pambuku i cilësisë së lartë dhe qepja e fortë sigurojnë që qitësit të mos shkelen apo lëshojnë fibersa gjatë përdorimit.

Paketimi në sasi prej 100 qitës pambuku e bën atë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe për t’u marrë me vete kudo që shkoni. Johnson’s Cotton Buds janë një produkt i besueshëm dhe i cilësisë së garantuar nga një markë e njohur si Johnson’s, dhe janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për të mbajtur në shtëpi, në tualet, ose për të marrë me vete në udhëtime.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnson’s Cotton Buds x 100”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?