Previous
Previous Product Image

Pecetat waterwipes Baby

L500.00
Next

Tena Lady Slim Extra x 20 Pads

L700.00
Next Product Image

O.B. Ultimate Comfort Super x 8 Tampons

L250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

O.B. Ultimate Comfort Super x 8 Tampons janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për gratë që dëshirojnë një ndjenjë të sigurt dhe të komoditetit gjatë periudhës së menstruacioneve. Këto tampona janë dizajnuar me kujdes për të siguruar një përputhje të përsosur dhe një ndjesi të butë për përdoruesen.

Forma e tyre anatomike dhe struktura e hollë e bërë prej materialit të butë, bëjnë që ky produkt të jetë i përshtatshëm për përdorim të lehtë dhe të përshtatshëm. Gjithashtu, teknologjia e avancuar e mbajtjes së lagështisë siguron një ndjesi të thatë dhe të këndshme, duke minimizuar ndjesinë e lagështisë dhe ndërprerjen e aktiviteteve të përditshme.

Paketimi në sasi prej 8 tamponash e bën atë të përshtatshme për përdorim në periudhën e menstruacioneve, si dhe për t’u marrë me vete gjatë udhëtimeve apo në rrugë. O.B. Ultimate Comfort Super x 8 Tampons janë zgjedhja e duhur për gratë që kërkojnë një produkt cilësor dhe të përshtatshëm për të mbrojtur veten gjatë kësaj kohe të ndjeshme të muajit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O.B. Ultimate Comfort Super x 8 Tampons”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping