Previous
Previous Product Image

Libresse Dailies Regular x20 liners

L 280.00
Next

Clean Pad S, M, L x10 pcs

L 1,000.00
Next Product Image

Water wipes Baby x60 pcs

L 500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Pecetat waterwipes Baby janë të njohura për pastërtinë dhe natyrën e tyre të butë, të dizajnuara posaçërisht për lëkurë të ndjeshme, duke përfshirë të porsalindurit. Çdo paketë përmban zakonisht 60 peceta, të cilat përbëhen nga 99,9% ujë dhe një pikë ekstrakt frutash. Këto peceta janë të lira nga kimikate të ashpra, aroma dhe ngjyra, duke i bërë ato ideale për lëkurë delikate. Ata shpesh lavdërohen për butësinë dhe efektivitetin e tyre në pastrim pa shkaktuar irritim, duke i bërë ato një zgjedhje popullore për prindërit që kërkojnë një opsion të butë dhe të sigurt për kujdesin e lëkurës së foshnjës së tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Water wipes Baby x60 pcs”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?