Previous
Previous Product Image

Tena Lady Slim Extra x 20 Pads

L700.00
Next

Libresse Pure Sensitive Ultra Night x 8 Liners

L400.00
Next Product Image

Carefree Cotton Feel Normal x 20 Liners

L300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Carefree Cotton Feel Normal x 20 Liners janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për gratë që kërkojnë një ndjesi të butë dhe të përshtatshme gjatë periudhës së menstruacioneve ose për ndonjë përdorim të zakonshëm për të mbajtur lëngjet e trupit.

Këto liners janë dizajnuar për të ofruar një përputhje të përsosur dhe një ndjesi të qetësisë gjatë gjithë ditës. Me një profil të hollë dhe të përshtatshëm, ato ofrojnë një mbrojtje të sigurt dhe të diskretë për përdoruesen.

Teknologjia e avancuar e absorbimit dhe materialet e buta bëjnë që këto liners të jenë të shkëlqyeshme për të siguruar një ndjesi të thatë dhe të freskët në çdo moment të përdorimit. Paketimi në sasi prej 20 liners e bën atë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe për t’u marrë me vete kudo që shkoni.

Carefree Cotton Feel Normal Liners janë zgjedhja e duhur për gratë që dëshirojnë një produkt të cilin mund ta përdorin me besim për të ndier veten të freskët dhe të komode gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carefree Cotton Feel Normal x 20 Liners”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?