Previous
Previous Product Image

O.B. procomfort x 16 tampons

L400.00
Next

PrenataS x30 veg capsule

L3,120.00
Next Product Image

Saforelle Intimate 250ml

L1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Saforelle Intimate është një produkt i përkujdesjes personale i dizajnuar për të ruajtur dhe për të mbrojtur zonën intime femërore. Kjo formulë është e pasuruar me ekstrakte bimore që kanë veti qetësuese dhe mbrojtëse, duke ndihmuar në ruajtjen e një mikrobiote të shëndetshme dhe duke parandaluar irritimet e mundshme. Përdorimi i rregullt i Saforelle Intimate mund të ndihmojë në ruajtjen e freskisë dhe pastrimit të kësaj zone, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për higjienën personale të përditshme. Produkti përmban formulë me pH të zbutur që respekton balancën e pH-së natyrale të zonës intime dhe është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Saforelle Intimate 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?