Previous
Previous Product Image

Klorane Bebe Eryteal Spray 75ml

L1,400.00
Next

Johnson’s Baby Olio 300ml

L350.00
Next Product Image

Dermastil Pediatric Pasta 100ml

L1,290.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Pediatric Pasta 100ml është një produkt i dizajnuar veçanërisht për të kujdesur për lëkurën e ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël. Kjo pastë është formuluar me kujdes për të trajtuar problemet e zakonshme të lëkurës së fëmijëve, duke ofruar një zgjidhje të butë dhe efektive për dermatitin e pelenave, skuqjet dhe irritimet e tjera të lëkurës.

Formulimi i Pediatric Pastës përmban një kombinim të kujdesshëm të ingredientëve të cilët kanë veti qetësuese dhe mbrojtëse për lëkurën. Përmban elementë si olio di mandorla (vaj arrë), oxid zinku dhe ekstrakte bimore të tjera që ndihmojnë në zvogëlimin e skuqjes dhe ndjesive të pakëndshme të lëkurës.

Paketimi në sasi prej 100ml e bën të lehtë për transportim dhe përdorim, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorim në shtëpi, në udhëtime apo kudo që nevojitet një trajtim i shpejtë dhe i efektshëm për problemet e lëkurës së fëmijëve. Pediatric Pasta 100ml është zgjedhja e duhur për prindërit që duan të ofrojnë një kujdes të shkëlqyeshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve të tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dermastil Pediatric Pasta 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping