Previous
Previous Product Image

Uriage Bebe Peri-oral Care 30ml

L1,350.00
Next

Dermastil Pediatric Pasta 100ml

L1,290.00
Next Product Image

Klorane Bebe Eryteal Spray 75ml

L1,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Bebe Eryteal Spray është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të trajtuar dhe për të parandaluar dermatitin e pelenave te fëmijët. Formuluar nga Klorane, një markë e njohur për produktet e saj të cilësisë së lartë për kujdesin e lëkurës, ky spray është i dizajnuar veçanërisht për të ofruar një zgjidhje të shpejtë dhe efektive për problemet e lëkurës së ndjeshme të fëmijëve.

Formulimi i Klorane Bebe Eryteal Spray përmban ekstrakte natyrale si olio di mandorla (vaj arrë) dhe oxid zinku, të cilat janë të njohura për vetitë e tyre qetësuese dhe mbrojtëse për lëkurën. Ky spray ndihmon në zvogëlimin e skuqjes, irritimit dhe inflamacionit të lëkurës së fëmijëve, duke e lënë atë të butë dhe të shëndetshme.

Përdorimi i formës së spray-it e bën aplikimin e produktit të lehtë dhe të shpejtë, duke e bërë atë ideale për përdorim në momente kur është e nevojshme një reaksion i menjëhershëm. Paketimi në sasi prej 75ml e bën atë të përshtatshme për transportim dhe përdorim gjatë udhëtimeve apo në raste emergjente.

Klorane Bebe Eryteal Spray është zgjedhja e duhur për prindërit që duan një zgjidhje të shpejtë dhe efektive për trajtimin e dermatitit të pelenave te fëmijët e tyre, duke garantuar kujdesin dhe qetësinë e nevojshme për lëkurën e tyre të ndjeshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Bebe Eryteal Spray 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping