Previous
Previous Product Image

CeraVe – Hydrating Micellar Water 296ml

L1,930.00
Next

Phytodensia Shampoo 200ml

Original price was: L2,120.00.Current price is: L2,000.00.
Next Product Image

Korff – Complete Night Renew Serum

L12,460.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Trajtim intensiv specifik, për të nxitur rigjenerimin e lëkurës gjatë natës. Përbërësit veprojnë në sinergji, në mënyrë që të rivendosin lëkurën e tonifikuar, të relaksuar dhe rrezatuese. Shenjat e lodhjes dhe të moshës zvogëlohen dhe fytyra duket shkëlqyese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff – Complete Night Renew Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?