Previous
Previous Product Image

Uriage Xemose Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream 400ml

L 3,000.00
Next

Phyto Color Castanho 4

L 1,500.00
Next Product Image

Cerave Retinol Serum 30ml

L 2,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Serum me përmbajtje Retinoli, i cili redukton mundësinë e shfaqjeve të shenjave apo njollave post akne. Shenjat e akneve dhe toni i pabarabartë i lëkurës, mund të jenë kujtues të vazhdueshëm të shpërthimeve edhe pasi aknet tuaja janë nën kontroll.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cerave Retinol Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?