Previous
Previous Product Image

Phyto Intense Nutrition Shampoo 200ml

L 2,280.00
Next

Phyto Keratine Shampoo 250ml

L 1,570.00
Next Product Image

Phyto Color Antifade Shampoo 250ml

L 1,560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo për mbrojtjen e intenstitetit të ngjyrës dhe shkëlqimit të flokëve. Masazhoni një sasi të vogël në skalp të lagur dhe më pas shpëlajeni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Color Antifade Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?