Previous
Previous Product Image

Phyto Purple Shampoo 250ml

L 1,560.00
Next

Phyto Color Antifade Shampoo 250ml

L 1,560.00
Next Product Image

Phytovolume Blow-Dry 150ml

L 2,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Spary volumizues për flokë të hollë. Spruconi në rrënjë dhe ne gjysmën e gjatësisë së flokut. Më pas krihni flokët për t’a shpërndarë produktin. Masazhoni kokën dhe në fund proçedoni me stilimin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytovolume Blow-Dry 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?