Previous
Previous Product Image

Phyto Color Anti-fade Shampoo 250ml

L1,560.00
Next

Phytodensia Shampoo 200ml

Original price was: L2,120.00.Current price is: L2,000.00.
Next Product Image

Phyto Keratine Shampoo 250ml

L1,570.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Shampoo riparuese për flokë të dëmtuar. Të aplikohet në flokë të lagur. Të lihet për 1-2 minuta dhe të shpëlahet me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Keratine Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?