Previous
Previous Product Image

Korff After Sun Body Oil 200ml

Original price was: L 3,830.00.Current price is: L 3,000.00.
Next

Frezyderm Anticort 50ml

L 2,820.00
Next Product Image

Korff After Sun Moisturizing & Antiwrinkle drops 30ml x1

L 3,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Këto pika shërbejnë si një trajtim hidratues dhe anri-rrudhë. Formulimi i tyre i ri, konsiston në kompleksin DNA-Safe dhe një kompleks qetësues/riparues. Lëkura rifiton komoditetin dhe elasticitetin, nxirja mbahet uniforme dhe më gjatë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff After Sun Moisturizing & Antiwrinkle drops 30ml x1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?