Previous
Previous Product Image

Korff Sun Secret Body Emulsion SPF 30+

Original price was: L3,160.00.Current price is: L3,000.00.
Next

Korff After Sun Moisturizing & Antiwrinkle drops 30ml x 1

L3,500.00
Next Product Image

Korff Air Face Fluid SPF 50+ 50ml

L3,770.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Emulsion me një teksturë të lehtë, e përshtatshme për të mbrojtur lëkurën e fytyrës ndaj ekspozimit në diell. Formula inovative me DNA-Safe Complex, mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen dhe parandalon rrudhat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Air Face Fluid SPF 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?